Kontakt

Wybierz salon

Gezet

ul. Koniawska 54

66-400 Gorzów Wielkopolski

Zobacz więcej

Gezet

ul. Sulechowska 26a

65-119 Zielona Góra

Zobacz więcej

Gezet

ul. Koniawska 54

66-400 Gorzów Wielkopolski

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door,
Godziny otwarcia
SALON:
pn.-pt. 8.00 - 18.00
sob. 9.00 - 14.00

SERWIS:
pn.-pt. 8.00 - 18.00
sob. NIECZYNNE

Gezet

ul. Sulechowska 26a

65-119 Zielona Góra

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door,
Godziny otwarcia
SALON:
pon. – pt. 08:00 – 18:00
sob. 09:00 – 14:00

SERWIS:
pon. – pt. 08:00 – 18:00
sob. nieczynne

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział sprzedaży

 

SALON:

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Marcin Wanat

Doradca Handlowy

tel. +48 95 711 78 40
e-mail: marcin.wanat@gezet.pl

Mikołaj Horyń

Doradca Handlowy

tel. +48 95 711 78 40
e-mail: mikolaj.horyn@gezet.pl

Tomasz Gomółka

Doradca Handlowy

tel. +48 95 711 78 40
e-mail: tomasz.gomolka@gezet.pl

Łukasz Stachowiak

Kierownik Salonu

tel. +48 95 711 78 40
e-mail: lukasz.stachowiak@gezet.pl

Dział serwisu

 

SERWIS:

pn.-pt. 8.00 - 18.00

sob. NIECZYNNE

 

Krystian Włodarczyk

Doradca Serwisowy

tel. +48 95 711 78 40
e-mail: krystian.wlodarczyk@gezet.pl

Norbert Krawczyk

Doradca Serwisowy

tel. +48 95 711 78 40
e-mail: norbert.krawczyk@gezet.pl

Bartosz Dranczewski

Kierownik Biura Obsługi Klienta

tel. +48 95 711 78 40
e-mail: bartosz.dranczewski@gezet.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział sprzedaży

 

SALON:

pon. – pt. 08:00 – 18:00

sob. 09:00 – 14:00

 

Anna Śliwińska

Doradca Handlowy

tel. +48 68 422 84 76
e-mail: anna.sliwinska@gezet.pl

Kamil Wyrzykowski

Doradca Handlowy

tel. +48 68 422 84 76
e-mail: kamil.wyrzykowski@gezet.pl

Daniel Macała

Doradca Handlowy

tel. +48 68 422 84 76
e-mail: daniel.macala@gezet.pl

Andrzej Sołtysiak

Kierownik Salonu Sprzedaży

tel. +48 68 422 84 76
e-mail: andrzej.soltysiak@gezet.pl

Dział serwisu

 

SERWIS:

pon. – pt. 08:00 – 18:00

sob. nieczynne

 

Dariusz Janion

Doradca Serwisowy

tel. +48 68 422 84 76
e-mail: dariusz.janion@gezet.pl

Piotr Turzyński

Doradca Serwisowy

tel. +48 68 422 84 76
e-mail: piotr.turzynski@gezet.pl

Daniel Marduła

Doradca Serwisowy

tel. +48 68 422 84 76
e-mail: daniel.mardula@gezet.pl

Piotr Olszewski

Specjalista ds. Gwarancji

tel. +48 68 422 84 76
e-mail: piotr.olszewski@gezet.pl

Krzysztof Nieckarz

Kierownik Serwisu

tel. +48 68 422 84 76
e-mail: krzysztof.nieckarz@gezet.pl