Salon i Serwis Hyundai Gezet

Gezet jest największym autoryzowanym dealerem samochodów Hyundai w województwie lubuskim i jedną z największych grup dealerskich w Polsce. Naszą sieć sprzedaży i obsługi serwisowej marki Hyundai stanowią obecnie dwa nowoczesne nowoczesnych obiekty zlokalizowane w dwóch największych miastach województwa lubuskiego. W ofercie naszej Firmy znajdą Państwo pełną gamę modeli samochodów nowych i używanych marki Hyundai.

Hyundai Gezet: Dynamiczny rozwój

Budowa naszej sieci sprzedaży rozpoczęła się w 2002 roku od jednego obiektu. W roku 2009 otworzyliśmy nowoczesny salon i serwis w Zielonej Górze.
Dziś nasze salony są jednymi z najnowocześniejszych w Polsce, powstającymi zgodnie z najnowszymi standardami.

Hyundai Gezet: Najwyższy standard obsługi

Na rynku motoryzacyjnym funkcjonujemy z powodzeniem już od 2002 roku realizując od samego początku działalności najistotniejszy dla nas cel, którym jest zapewnienie najwyższego standardu obsługi naszych Klientów. Dzięki wyjątkowemu, indywidualnemu podejściu możemy poszczycić się zdobytym zaufaniem wśród nabywców w całym kraju! W roku 2012 zostaliśmy wyróżnieni umieszczeniem naszej Firmy na prestiżowej liście Top50 dealerów samochodowych w Polsce.

Hyundai Gezet: Gwarancja jakości

Łącząc naszą ideę dynamicznego rozwoju z najwyższym standardem obsługi możemy zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Ich zakres, obok sprzedaży nowych i używanych samochodów uzupełnia sieć Autoryzowanych Stacji Obsługi, Centrum Likwidacji Szkód komunikacyjnych oraz Dział Finansowo – Ubezpieczeniowy Gezet Finance, świadczący dla Państwa usługi w zakresie kredytowania, leasingu, wynajmu długoterminowego oraz ubezpieczeń komunikacyjnych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej Firmy i do kontaktu z naszymi Doradcami!